КЗ "ЦПРПП" КМР

 






Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Національна дитяча гаряча лінія


ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ

"Гаряча" лінія
"Якщо ображають дитину"
час роботи: з 9 до 17
з понеділка по п'ятницу
8 056 370 48 19

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Урядова гаряча лінія
попередження домашнього насильства,
торгівлі людьми та тендерної дискримінації
1547


Урядова консультаційна
лінія з питань безпеки дітей
в Інтернеті
1545

(далі обрати «3»)

Національна дитяча
гаряча лінія Ла-Страда
0 800 500 225

(із стаціонарних),

116 111

(з мобільних)

«Гаряча лінія»
Національної поліції України
Єдиний контакт-центр
0 800 500 225
(із стаціонарних)
116 111

(з мобільних)

Національна гаряча лінія
з попередження домашнього насильства,
торгівлі людьми та
тендерної дискримінації
0 800 500 335
(із стаціонарних),
116 123

(з мобільних)

«Гаряча лінія»
служби у справах дітей
Дніпропетровської облдержадміністрації
056 732 48 71


Дніпропетровський
центр соціальних служб

056 370 48 18


«Тренінг з надолуження освітніх втрат для вчителів української мови і літератури: корисно, інформативно. «Наздоженемо» - девіз на найближчі роки моєї професійної діяльності! Дякую!»

Dec 20, 2023
36 учителів, які взяли участь у тренінгу, мали можливість практично відпрацювати інструменти виявлення та надолуження освітніх втрат.

«18-20 грудня відвідала тренінг «Надолуження освітніх втрат». Мені сподобалося! Бажано проводити подібні тренінги якомога частіше. Дякую!». 

«Відвідала цікавий тренінг щодо подолання освітніх втрат. Отримала купу змістовної та корисної інформації. Велика подяка тренеру за професійність, компетентність, увагу. Дякую!!!»

«Освітні втрати – це те, про що сьогодні багато говорять. Якщо хочете дізнатися, що і як робити, а ще провести час із користю – приходьте на тренінг. Не пошкодуєте!»

Саме такими є дописи на сторінках «Instagram» під час рефлексії за підсумками участі вчителів української мови і літератури ЗЗСО Довгинцівського району в тренінгу за програмою О.Університету (ГС «Освіторія») «Наздоженемо: про подолання освітніх втрат з української мови і літератури», який протягом 18-20 грудня проводився офлайн на базі Криворізького ліцею №24. 

Під час тренінгу було розглянуто такі теми: «Нормативно-методичне забезпечення організації роботи з подолання навчальних втрат з української мови і літератури», «Алгоритми конструювання програм подолання освітніх втрат», «Надолуження освітніх втрат з української мови та літератури в 5-11 класах: презентація посібника Ігоря Хворостяного», «Інтегроване навчання як інструмент надолуження навчальних втрат мовно-літературної галузі», «Як долати навчальні втрати в усній взаємодії?»,  «Письмова взаємодія – стратегія подолання втрат», «Як працювати з текстами для надолуження освітніх втрат?», «Вимірювання навчальних втрат мовно-літературної галузі: покрокові інструкції», «Дизайн уроку: гнучкий підхід до планування процесу надолуження», «Соціально-психологічні аспекти організації роботи з подолання освітніх втрат».

Учителі, які вже понад два роки беруть участь лише в онлайн-заходах, отримали задоволення від спілкування з колегами та можливості разом обговорити питання, що цікавлять кожного з них, поділитися досвідом роботи.

Якщо ви бажаєте підвищити свою компетентність з питання надолуження освітніх втрат, запрошуємо вас  взяти участь у тренінгах, які будуть проводитися для вчителів української мови і літератури в кожному районі міста. Про час, місце проведення тренінгу, початок реєстрації заклади загальної середньої освіти  своєчасно повідомить КЗ «ЦПРПП» КМР.

Слідкуйте за нашою інформацію і приходьте на тренінг «Наздоженемо: про подолання освітніх втрат з української мови і літератури»!