КЗ "ЦПРПП" КМР

 






Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Національна дитяча гаряча лінія


ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ

"Гаряча" лінія
"Якщо ображають дитину"
час роботи: з 9 до 17
з понеділка по п'ятницу
8 056 370 48 19

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Урядова гаряча лінія
попередження домашнього насильства,
торгівлі людьми та тендерної дискримінації
1547


Урядова консультаційна
лінія з питань безпеки дітей
в Інтернеті
1545

(далі обрати «3»)

Національна дитяча
гаряча лінія Ла-Страда
0 800 500 225

(із стаціонарних),

116 111

(з мобільних)

«Гаряча лінія»
Національної поліції України
Єдиний контакт-центр
0 800 500 225
(із стаціонарних)
116 111

(з мобільних)

Національна гаряча лінія
з попередження домашнього насильства,
торгівлі людьми та
тендерної дискримінації
0 800 500 335
(із стаціонарних),
116 123

(з мобільних)

«Гаряча лінія»
служби у справах дітей
Дніпропетровської облдержадміністрації
056 732 48 71


Дніпропетровський
центр соціальних служб

056 370 48 18


Вебквест - інноваційний метод формування творчої особистості

Apr 28, 2024
Оновлення змісту дошкільної освіти, впровадження різних форматів навчання вимагають використання в освітньому процесі нових методів, прийомів, освітніх технологій. Освітня технологія квест – це чудова форма педагогічної взаємодії, яка забезпечує активність дітей, чергування різних видів діяльності, налагодження активної комунікації, переживання ситуації успіху.

Цікаво та змістовно, насичено і практично пройшов міський майстер-клас «Формування національно-мовленнєвої особистості шляхом створення онлайн-квестів для дошкільників» (в рамках реалізації ІІІ етапу спільного прикладного проєкту «Формування національно-мовленнєвої особистості дітей передшкільного віку»). Коло однодумців, науковців кафедри дошкільної і спеціальної освіти КДПУ, консультантів КЗ «ЦПРПП» КМР, педагогів закладів дошкільної освіти, об’єднав пошук відповідей на питання: «Як ефективно використати технології вебквестів в освітньому просторі закладу дошкільної освіти для розвитку мовленнєвої особистості?», «За яких умов вебквест є інтерактивною формою мотивації та самоосвіти?».

На важливості впровадження сучасного інноваційного методу вебквесту як засобу формування національно-мовленнєвої особистості наголосила у своєму виступі Олена Ковшар, доктор педагогічних наук, професор, завідуюча кафедрою дошкільної і спеціальної освіти КДПУ. Рекомендації, надані Катериною Суятиновою, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри дошкільної і спеціальної освіти КДПУ та Вікторією Мигульою, аспіранткою кафедри щодо особливостей організації розвивального мовленнєвого інтерактивного середовища в ЗДО, стануть в нагоді педагогам-практикам.

Команда педагогів КЗДО №257 КМР Інгулецького району презентувала свій досвід роботи та його результативність з упровадження в освітній простір ЗДО квест-технологій. Всі учасники майстер-класу мали можливість не лише опанувати «секрети» створення вебквестів за допомогою онлайн-сервісу Google Forms та на порталі «Всеосвіта», але й долучитися до проведення авторського вебквесту «Наша мова – наша супер-сила», розробленого вихователем-методистом КЗДО №257 КМР Тетяною Суяніною.

Модераторами міського майстер-класу виступили консультанти КЗ «ЦПРПП» КМР Катерина Куц і Катерина Шумійчук.

Захід сприяв розвитку професійних компетентностей педагогів у застосуванні інноваційної квест-технології в освітньому процесу ЗДО.