Семінар-практикум для вчителів 2-х класів ЗЗСО Металургійного району
Оновлення форм організації освітнього процесу в НУШ визначено одним із пріоритетних напрямів у розвитку освіти. «Сміливі навчають» - це питання розкрила Сидорова Т. А., керівник РМО вчителів 2-х класів, учитель КГ № 75.
Наскрізними компетентностями в НУШ є: критичне та системне мислення, творчість, ініціативність, вміння конструктивно керувати емоціями, оцінювати ризики, приймати рішення, вирішувати питання. Іншими словами, учні мають стати тими, хто критично мислить і вчиться. Як формувати критичне мислення учнів початкової школи в умовах НУШ, розказала Письменна О.І., учитель КГ №16.
Сучасна школа покликана виробити в кожного учня звичку активно брати участь у вирішенні важливих питань життя колективу, вміння формувати, висловлювати і відстоювати свою думку, поважати думку інших людей. Вправами, які допомагають формувати комунікативну компетентність молодших школярів на уроках мовно-літературної галузі, поділилася Рябовол А. О., учитель КГ №69.
Про шляхи надолуження освітніх втрат з метою розвитку ключових компетентностей у учнів розказала Краснікова Я.В., учитель КГ №63.
Власним досвідом поділилася Аверіна Д.А., учитель КГ №26, щодо проходження сертифікації педагогічних працівників у 2024 році.
Також Сидорова Т. А., керівник РМО, учитель КГ №75, розкрила питання про STEM-освіту, що також допомагає розвивати ключові компетентності в молодших школярів.
Обговоривши виступи щодо розвитку ключових компетентностей у молодших школярів, учасники заходу склали рекомендації учителям 2-х класів.