КЗ "ЦПРПП" КМР

 






Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Національна дитяча гаряча лінія


ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ

"Гаряча" лінія
"Якщо ображають дитину"
час роботи: з 9 до 17
з понеділка по п'ятницу
8 056 370 48 19

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Урядова гаряча лінія
попередження домашнього насильства,
торгівлі людьми та тендерної дискримінації
1547


Урядова консультаційна
лінія з питань безпеки дітей
в Інтернеті
1545

(далі обрати «3»)

Національна дитяча
гаряча лінія Ла-Страда
0 800 500 225

(із стаціонарних),

116 111

(з мобільних)

«Гаряча лінія»
Національної поліції України
Єдиний контакт-центр
0 800 500 225
(із стаціонарних)
116 111

(з мобільних)

Національна гаряча лінія
з попередження домашнього насильства,
торгівлі людьми та
тендерної дискримінації
0 800 500 335
(із стаціонарних),
116 123

(з мобільних)

«Гаряча лінія»
служби у справах дітей
Дніпропетровської облдержадміністрації
056 732 48 71


Дніпропетровський
центр соціальних служб

056 370 48 18


Семінар-практикум для вчителів іноземних мов Саксаганського району

Feb 7, 2024
Під час захоплюючого онлайн-семінару-практикуму "Шкільне життя онлайн: працюємо в дистанційному форматі" педагогічна спільнота вчителів іноземних мов Саксаганського району отримала неймовірні враження та цінні поради від колег. На семінарі показали на практиці як застосовувати цікаві і нескладні онлайн сервіси, а також як впроваджувати принципи та цінності НУШ при дистанціцному навчанні.

Під час захоплюючого онлайн-семінару-практикуму "Шкільне життя онлайн: працюємо в дистанційному форматі" педагогічна спільнота вчителів іноземних мов Саксаганського району отримала неймовірні враження та цінні поради від колег. На семінарі показали  на практиці як застосовувати цікаві і нескладні онлайн сервіси, а також як впроваджувати принципи та цінності НУШ при дистанціцному навчанні.

Спікери семінару поділилися своїм непересічним досвідом.

Дистанційне навчання — ключ до змін. Технології дистанційного навчання — від Сінько Анни Аркадіївни, вчительки КЛ № 113, принесли нові погляди на сучасну освіту.

Марченко Ганна Євгенівна, вчителька КЛ № 107 “Лідер”, поділилася шляхами подолання освітніх втрат під час уроків іноземної мови. Разом створили та пройшли вебквест на платформі WebQuest.

Доля Оксана Василівна,  вчителька КГ № 91, розкрила виклики роботи у різних форматах та шляхи їх вирішення, підкреслила важливість креативності та гнучкості. Вона поділилася як перетворити виклики, які приносить дистанційне навчання, на зрозумілий, налагоджений та цікавий для всіх сторін процес. Учителька креативна, пише  вірші, один з останніх віршів вона продекламувала. А її учні на уроці читають вірші українських письменників німецькою.

Мошиченко Юлія Андріївна, вчителька КЗШ № 120, показала, як ефективно використовувати онлайн-ресурси в процесі вивчення іноземної мови, як створити онлайн-книгу в Book Reader,  яку можна не тільки читати, а й слухати коментарі вчителя.

Поспілкувалися іноземною мовою з історичними постатями за допомогою штучного інтелекту.

Вєнікова Наталя Василівна, вчителька КЛ № 113, зібрала найкращі практики мотивації учнів під час онлайн та офлайн навчання. Вона знає як мотивувати учнів до вивчення англійської за допомогою мемів, пошуку помилок у відомих виразах на одязі або в татуюваннях.

І на завершення, Швидка Інна Олексіївна, вчителька КГ № 122, розкрила секрети використання онлайн-інструментів для підвищення мотивації на уроках англійської мови. Розглянули такі сервіси як YouGlish, Twinkl, ESLVideo, в останньому можна дивитись відео і виконувати зпадання під час перегляду.

Спілкувалися, ділилися інноваціями та вирішенням викликів, які виникають під час вивчення іноземних мов у дистанційному форматі. Настав час застосовувати нові знання та інструменти у своїх класах!

Діліться своїми враженнями у коментарях! Які ідеї вас найбільше вразили або зацікавили? Які інструменти хочете випробувати?

Дякуємо нашим захисникам за те, що ми можемо пізнавати та навчатися разом!